Česky

tousek řídící jednotky

vždy krok napřed

Vaše výhody přehledně:

  • jasný text v LC-displeji a logicky vedené menu pro větší komfort
  • zjednodušené zavedení do provozu
  • inteligentní kontrola pro vysoký stupeň bezpečí
  • bezpočet nastavitelných parametrů pro individuální zákaznická přání
  • integrovaný sčítač událostí jako informační zdroj

st kl 04

Rozhogující rozdíl

Tousek kráčí s pulzem doby. Ještě nikdy nebyly zprovoznění, montáž, servis a údržba tak pohodlné a bezpečné. Srdcem naších řídících jednotek je velký dvouřádkový osvětle­ný LC-displej a českojazyč­né textové menu. Stačí jeden pohled a všechny události jsou přehledně vypsány. Logicky vystavěným systémem menu se velmi jednoduše a přímočaře provedou všechna nastavení i pro velmi komplexní situace.

Chcete nyní otestovat řídící jednotku, klikněte zde!


st kl 03

Jen několika kroky k cíli

Všeobecně se u běžných řídících jednotek musí při nastavování zdlouhavě propracovávat všemi parametry, aby byla brána uvedena v provoz. To je časově náročné a ne vždy nezbytné. Proto je u řídících jednotek tousek potřebných jen několik základních nastavení, aby bal umožněn bezproblémový chod. Nadto informuje řídící jednotka u zprovozňování o správném připojení nebo o možné chybě. Tohle šetří nejen čas, ale především nervy.


st kl 02

Bezpečnost především

Ke všem tousek řídícím jednotkám mohou být připojeny 8,2 kOhm kontaktní lišty separovaně pro hlavní a vedlejší závěrovou hranu. Další náklady spojené s dodatečnou vyhodnocovací elektronikou, která je zapotřebí u běžných řídících jednotek, mohou být definitivně vyloučeny. I funkce infrazávor se dá volně definovat a přizpůsobit vlastním požadavkům. Pokud je vyvoláno pouze jedno bezpečnostní zařízení, okamžitě je to vidět na displeji. Více bezpečnosti je těžko představitelné.


st kl 01

Prostor pro podstatné

Požadavky na bránu mohou být různé. Proto je pro tousek řídící jednotky také samozřejmostí řídít bránu individuelně. Ať je to impulzní nebo automatický provoz, maximální síla, částečné otevření, měkký dojezd atd. - splněným očekáváním nejsou stanoveny u tousek řídících jednotek žádné hranice. Tak má vypadat uživatelská přívětivost.

Chcete nyní otestovat řídící jednotku, klikněte zde!


st kl 05

Rychle a spolehlivě posuzovat situace

Integrovaný sčítač událostí si pamatuje až 800 cyklů z minulosti. Pomocí na displeji zobrazených ohlášení mohou být zdroje chyb jednoduše a pohodlně odstraněny. To je neocenitelný náskok při vyhodnocování situací.

Ještě pohodlnější je volitelné připojení na PC. Chcete vědět proč? Kliknětezde!

steuerungen 760 x 300

tousek spol. s r.o. - Jagellonská 9, 13000 Praha 3
Tel: 00420/222 090 980 I Fax: 00420 / 222 090 989 I E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zajímají Vás naše produkty?
Rádi Vám poradíme!


Telefon: 222 090 980
E-Mail: info@tousek.cz

výběr prospektů

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
celkový katalog
malý skládací prospekt

prosím vyplňte údaje

Vaše kontaktní údaje

zpět