Česky

Tousek představuje se systémem Interface – nebo zkráceně TSI - snad nejelegantnější řešení ke komunikaci mezi pohonem a počítačem. Krátké zmáčknutí tlačítka a spojení s každou řídící jednotkou je hotovo. Mimoto je jakákoli příručka doslova zbytečná kvůli velké srozumitelnosti uživatelského programu a obvyklému menu řídící jednotky.

interface kl 01

Jednodušeji už to nejde

Nejen nastavení parametrů může být rychle a nekomplikovaně vyměněno, ale každý pohon může být spravován individuálně na základě daného projektu. Nadto mohou být parametry definovány dopředu a přeneseny na pohon v libovolný okamžik. Tím jsou nastavení vždy a všude k dispozici a je tak šetřen čas.


interface kl 02

Analýza trendů a chyb nově definována

Přečtením paměti pohonu je získán souvislý přehled o posledních 800 cyklech. Přehledné zobrazení - podle různých kritérií – umožňuje rozeznat trendy a chyby na příslovečný první pohled. Tím se stává někdy velmi náročné hledání chyb pouze dětskou hrou. 


interface kl 03

Vždy aktuální

V pozadí hledá interface automaticky nejnovější software-update. Nahrání nového software je tím zjednodušeno a systém zůstává vždy na nejaktuálnějším stavu techniky. Jako výsledek zůstává více času se soustředit na podstatné věci.


interface kl 04

Snadná dokumentace

Díky funkci tisku je k dispozici vždy protokol událostí včetně parametrů menu. Čistě a souvisle, černé na bílém. Na požadavek může být protokol zaslán na email. Tím jsou informace vždy a všude nezávisle dostupné.

760 interface

tousek spol. s r.o. - Jagellonská 9, 13000 Praha 3
Tel: 00420/222 090 980 I Fax: 00420 / 222 090 989 I E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zajímají Vás naše produkty?
Rádi Vám poradíme!


Telefon: 222 090 980
E-Mail: info@tousek.cz

výběr prospektů

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
celkový katalog
malý skládací prospekt

prosím vyplňte údaje

Vaše kontaktní údaje

zpět