Česky

tousek SWING X

- robustní a spolehlivý

Vaše výhody přehledně:

  • masivní jednotka motoru a převodovky pro spolehlivý přenos síly
  • samobrzdná šroubovice pohonu pro nejvyšší stabilitu
  • vysokojakostní materiály pro dlouhodobý provoz
  • integrované koncové spínače pro jednoduchou montáž
  • komfortní nouzové odblokování pro případ případů
  • inteligentní Plug&Play programovatelná řídící jednotka pro nejvyšší komfort obsluhy
  • sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány
  • automatický reverzní systém ARS pro maximum bezpečí
  • chytrý koncept zavěšení pro rovnoměrný pohyb

swingx kl 03

Masivní jednotka motoru a převodovky pro spolehlivý přenos síly

Pro dlouholetý provoz je převodovka uložená v odolném tla­kově odlitém hliníkovém krytu. Mimo to se celokovová pohonná jednotka stará o dodatečnou stabilitu. Výkonný 230VAC motor dodává bez problému dostatek síly pro automatizaci i velmi těžkých bran.


swingx kl 04

Samobrzdná šroubovice pohonu pro nejvyšší stabilitu

Velmi masivní šroubovice v kombinaci s vel­koryse dimenzovaným jezdcem z mosazi jsou garantem dlouhodobého spolehlivého provozu. Samozřejmě je šroubovice na obou stranách uložena v lo­žisku. Tím jsou odstra­něny nežá­doucí vibrace. Díky samobrzdícím vlastnostem masivní ocelové šroubovice stoupá ochrana před nedovoleným otevřením brány a jinak nezbytné elktrozámky pro koncové polohy nejsou potřeba.


swingx kl 02

Vysokojakostní materiály pro dlouhodobý provoz

Materiály použité v celém pohonu - jako hliník nebo ušlechtilá ocel se starají o bezproblémový chod po mnoho let. V protikladu k otevřeným hydraulickým sytémům patří u pohonu Swing X často nepříjemná manipulce s olejem dávno minulosti.


swingx kl 05

Integrované koncové spínače pro jednoduchou montáž

Aby nebyly potřebné pozemní zarážky - mnohdy nežádoucí kvůli tomu, že se o ně často zakopává, je ve SWINGU X sériově zabudován mechanický doraz pro pozici otevřeno a zavřeno.


swingx kl 06

Komfortní nouzové odblokování pro případ případů

Nouzové odblokování - důležité při výpadku proudu - je uzamčenou běžnou zámkovou vložkou. Ta se dá vyměnit a může tak být začleněna mezi domovní klíče. Vložka se třemi klíči patří k dodávce. Na přání může být odblokování řízeno též dálkově nezávisle na elektrické síti. Tím je umožněno také otevření bran s plnou výplní zvenčí.


slim kl 06

Plug&Play programovatelná řídící jednotka pro nejvyšší komfort obsluhy

Pohon SWING X je kombinován s řídící jednotkou vyvinutou specielně za tím účelem. Hlavní pozornost je u naších řídících jednotek věnována jednoduchému nastavení všech funkčních činností. Pomocí čtyř tlačítek, velkého dvouřádkového osvětleného LC-displeje a v českojazyčném textovém menu může být vše velmi pohodlně a s časovou úsporou naprogramováno. Všechny funkce, jako impulsní/ automatický provoz, částečné otevření, měkký dojezd, atd. se dají jednoduše nastavit.

Chcete více informcí k naším řídícím jednotkám? Přečtěte si zde více!


feder

Sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány

V kombinaci s řídící jednotkou ST61 zasta­vuje pohon SWING X v obou směrech redukovanou rychlostí. Vedle harmonického pohybu, je také šetřena mechanika pohonu a brány.


swingx kl 01

automatický reverzní systém ARS pro maximum bezpečí

Dank des integrierten Drehzahlsensors verfügt der Antrieb über ein Automatisches Reversier System – ARS. Pokud brána narazí na překážku, SWING X zastavuje a obrací okamžitě pohyb. Vysoký stupeň bezpečnosti.


Chytrý koncept zavěšení pro rovnoměrný pohyb

Pohon je zavěšen kardanem jak na straně sloupu, tak brány. Tím je docílena opti­mální montáž a také klidný rovnoměrný pohyb pohonu.

760 swingx

tousek spol. s r.o. - Jagellonská 9, 13000 Praha 3
Tel: 00420/222 090 980 I Fax: 00420 / 222 090 989 I E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zajímají Vás naše produkty?
Rádi Vám poradíme!


Telefon: 222 090 980
E-Mail: info@tousek.cz

výběr prospektů

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
celkový katalog
malý skládací prospekt

prosím vyplňte údaje

Vaše kontaktní údaje

zpět