Česky

struktura společnosti

Produkty

Produkty tousek jsou na základě své pokročilé technologie a své kvality používány a vysoce ceněny v celém světě. Vysoká životnost a nejmodernější elektronika jsou nejpodstatnější prvky naších produktů. Kvalita je pro nás víc než jen přesnost a funkčnost. Neustálé kontroly na vstupu a výstupu zboží jsou základním předpokladem pro zajištění kvality

Podnik

Jsme inovativní výrobce, který především dbá na kvalitu. Krátké a rychlé komunikační cesty mezi vývojem a prodejem se ve firmě tousek starají o stálé a pružné přizpůsobování potřebám trhu. Výzkum, vývoj, stavba prototypů, testy, zajištění kvality při výrobě jsou realizovány ve vlastní firmě a zaručují tak stálou vysokou úroveň výroby.

Zaměstnanci

jsou nejcenější kapitál každého podniku. Proto u nás klademe velký důraz na dlouhodobou příslušnost k firmě a také neustálé vzdělávání. Z toho plyne vysoký stupeň znalostí a zkušeností našich spolupracovníků, který je v každém okamžiku k dispozici naším zákazníkům. Týmová práce a soudržnost , jako u velké rodiny, nejsou jen planá slova, ale ze dne na den zažívaná skutečnost.

unternehmen 538 01

 

 

tousek spol. s r.o. - Jagellonská 9, 13000 Praha 3
Tel: 00420/222 090 980 I Fax: 00420 / 222 090 989 I E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zajímají Vás naše produkty?
Rádi Vám poradíme!


Telefon: 222 090 980
E-Mail: info@tousek.cz

výběr prospektů

Pull T
LWA
LWS
GTZ
TT
SLIM
SWING X
TURN SERIE
SWING SERIE
TURN 310 UF
SPIN
PASS
LIFT X
FUNK
celkový katalog
malý skládací prospekt

prosím vyplňte údaje

Vaše kontaktní údaje

zpět